Žūklės įrangos nuoma žvejybai

Jei Jūsų hobis yra žvejyba ir mėgstate vakarus leisti prie ežero kartu su draugų kompanija – sodyba Jazzhotel kviečia Jus išbandyti žvejybos pramogas tiek vasarą, tiek žiemą. Šalia mūsų sodybos esančiame nuostabaus grožio Meduvio ežere gausu įvairių žuvų. Pasinaudokite žūklės įrangos nuoma žvejybai ir pagaukite įspūdingą savo šventės laimikį! Norintiems pačių sugautomis žuvimis pavaišinti ir kitus sodybos svečius, siūlome galimybę virtuvėlėje arba ant laužo išsivirti skanią žuvienę, išsikepti puikų žuvies patiekalą savo šventės stalui.

Žūklės įrangos nuoma žvejybai – tai ypatingas pasiūlymas visiems žvejams bei kokybiško poilsio gamtoje ieškantiems žmonėms. Nepraleiskite progos ne tik pažvejoti ar pagauti savo svajonių laimikį, bet taip pat pabendrauti su bičiuliais, pasidžiaugti nuostabiu kraštovaizdžiu bei gerai praleisti laiką Jazzhotel sodyboje. Žvejoti pas mus išties smagu tiek nuo kranto, tiek ant ledo prie eketės – garantuojame, kad be laimikio tikrai neliksite!

Poledinės žūklės malonumas

Spustelėjus šaltukui ir ledui sukausčius Meduvio ežerą, viena iš populiariausių pramogų Jazzhotel sodyboje – poledinė žūklė. Tikrus žiemos malonumus žvejai patiria tada, kai žvejyba tampa sudėtingesnė ir kartu azartiškesnė, nes žuvys taip aktyviai nebeplaukioja, todėl reikia gerai pasukti galvą, kur būtų geriausia išgręžti eketę. Tačiau koks neapsakomas malonumas traukti stambų laimikį iš po ledo, ragauti garuojančią žuvienę sniegu pasidengusios gamtos apsuptyje!

Žvejyba Meduvio ežere

Meduvys – tai 1,8 km ilgio ir 0,4 km pločio ledyninės kilmės ežeras. Centrinėje šio vandens telkinio dalyje yra 3 salos. Meduvio ežero galai bei šiaurės vakarinis krantas yra žemi, o pietrytinis aukštas, apaugęs mišku Giliausios vietos yra ežero galuose, jos siekia apie 10 metrų. Į šį ežerą įteka Medrynia ir dar du upeliai, vakaruose išteka Lukna (Merkio intakas).

Žvejyba – tai pomėgis, be kurio daugelis lietuvių tiesiog neįsivaizduoja savo turiningo laisvalaikio. Tad jei branginate savo laisvą laiką ir siekiate jį išnaudoti pramogoms, kurios suteiktų Jums dvasinę ramybę, atsipalaidavimą bei leistų patirti naujų įspūdžių drauge su pačiais artimiausiais žmonėmis, nedvejokite –  pajuskite žvejybos teikiamą malonumą žvejodami Meduvio ežere!

Galime Jums pasiūlyti visus reikalingus žvejybos reikmenis. Mūsų sodyboje taip pat yra valtis, tad patys galėsite nuspręsti, kokiu būdu norėsite žvejoti – spiningaudami iš valties ar ramiai užmesdami dugnines meškeres nuo liepto. Leidimus žvejybai galite įsigyti mūsų sodyboje arba Aplinkosaugos leidimų informacinėje sistemoje (ALIS).